Jarosław Malczyński

Dolegliwości związane z układem moczowym należą do najpopularniejszych. Najczęściej są to schorzenia, które powodują ból i dyskomfort. Część z nich może prowadzić do poważnych powikłań zagrażających życiu. Dlatego kluczowa jest szybka diagnostyka  i odpowiedni dobór toku leczenia. Urolog, do którego się udamy powinien posiadać wiedzę i niezbędne doświadczenie, które znacznie przyspieszy cały proces. Choroby urologiczne dla większości osób oznaczają wstyd i krępacje. Ludzie, którzy zostali dotknięci tymi schorzeniami nie chcą udawać się do urologa, zwracając uwagę na konieczność przebadania okolic intymnych. W wielu przypadkach psują one także relacje między najbliższymi. Z uwagi na problemy natury psychologicznej konieczne jest wybranie takiego lekarza, który posiada doświadczenie, dystans i wiedzę, niezbędną do przeprowadzenia badań i postawienia trafnej diagnozy.

Jarosław Malczyński – urolog Warszawa z 30-letnim doświadczeniem

W przypadku problemów z pęcherzem lub oddawaniem moczu koniecznie należy skonsultować się z lekarzem. Najlepiej jeśli będzie to osoba posiadająca duże doświadczenie w pracy zawodowej. Jarosław Malczyński jest urologiem z 30-letnim doświadczeniem, który w swoim życiu miał do czynienia już z wieloma przypadkami. Zajmował się profilaktyką kamicy nerkowej i badaniem dróg moczowych. Dostosowywał leczenie do kolki nerkowej, przerostu prostaty czy zapalenia pęcherza moczowego.

Biorąc pod uwagę wysoką zapadalność na raka jądra i powikłania z tym związane, leczenie powinno odbyć się jak najszybciej. Według statystyk grupę ryzyka stanowią przede wszystkim mężczyźni w wieku od 20 do 34 roku życia. Połączone powinno być z odpowiednią diagnostyką i badania obrazowymi, a także palpacyjnymi. Pozwoli to sprawnie ocenić postępy, związane z problemami pęcherzowo-moczowymi. Rak jądra posiada wysokie możliwości, jeśli chodzi o wyleczenie. Większość osób po udanej chemioterapii wraca do normalnego funkcjonowania i pełni zdrowia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s