Zabiegi z fali uderzeniowej Warszawa

Terapia falą uderzeniową wykorzystywana jest przede wszystkim w rehabilitacji medycznej i ortopedycznej sportowców i osób rekreacyjnie uprawiających sport. Jest jedną najnowocześniejszych metod radzenia sobie z bólem, obrzękiem i dysfunkcjami ruchu. Przynosi pożądane rezultaty w terapii dolegliwości bólowych, a wśród pacjentów zyskuje coraz więcej zwolenników.

W większości przypadków działanie fali jest przeciwbólowe, relaksacyjne, regeneracyjne i defragmentacyjne. Wykorzystanie fali uderzeniowej jest odczuwane przez pacjenta już po chwili. Charakteryzuje się wysoką skutecznością. Około 90% przypadków notuje realną poprawę stanu zdrowia po wykorzystaniu fali uderzeniowej.

Skrócony opis działania:

  • Działanie defragmentacyjne – zabieg fali uderzeniowej powoduje rozbicie patologicznych zwłóknień i zwapnień. Ten rodzaj terapii jest szczególnie skuteczny w przypadku zwapnień barkowych, entezopatii i ostróg piętowych.
  • Działanie relaksacyjne – fala mechaniczna powoduje rozluźnienie mięśni i aparatu więzadłowego, a także naczyń krwionośnych. Efektem tego jest przyspieszenie skutków przemiany materii.
  • Działanie regeneracyjne – fala uderzeniowa znacznie przyspiesza produkcję kolagenu, która wywoływana jest poprzez powstawanie mikrouszkodzeń tkanek. Równocześnie poprawia ukrwienie i przyspiesza usuwanie skutków ubocznych przemiany materii.

Fala uderzeniowa to rewolucyjne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s